GENÇ MERT GRUP

MARKALARIMIZ

 

Genç Mert Grup olarak birçok farklı sektörde çeşitli markalarımızla hizmet vermekteyiz.

 

Daha fazla öğren

TEKSTİL

GENÇ TREND TEKSTİL

Genç Trend Tekstil “Trendlerin Doğuş Noktası” olan markamız 2014 yılında kuruldu. Kalitenin vazgeçilmez bir unsur olduğunu benimseyerek ilerlediğimiz markamızda fantezi tip örme kumaş imalatı yapmaktayız.

TEKSTİL

TENDANS

Ten&dans 2006 yılında kurulmuş olup, ilk kurulduğu günden itibaren iş disiplini ve trend anlayışını bir felsefe olarak kabul etmiştir. Trendlerdeki yenilikleri kendi fikirleriyle birleştirerek uzak doğudaki partner imalatçılarıyla hayata geçirerek seçkin müşteri portföyümüz hizmet vermektedir.

Firmamızın başlıca hizmet verdiği ürün yelpazesi; Dantel, Empirme, Brode, Pullu Brode, Pamuk Vual, Embroidery ve Muhtelif Simli Fantezi Örme kumaşlardır.

 

TEKSTİL

ADELE

Adele Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti. Türk Tekstil sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan GMT GRUP altında kurulmuş olan bir dış ticaret firmasıdır. GMT GRUP altındaki ana firmamız olan Genç Mert Tekstil, 20 yıldan uzun bir süredir üretmiş olduğu fantezi örme kumaşları, Adele Tekstil aracılığı ile dünyanın dört bir yanına satmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve kalite mükemmelliğini ilke edinmiş olan grup şirketlerimiz, satışını ve müşteri portföyünü her yıl genişletmekte ve geliştirmektedir.

 

EV TEKSTİLİ

DREAM CATCHER

Dream Catcher, lüks modernliği kalite ile birleştirme fikrimizle ortaya çıkmış olup sizlere abiye yatak örtüsü tasarımlarımızı sunduğumuz markamızdır. Bunun yanında tüm dünya ülkelerine satışını gerçekleştirdiğimiz ev tekstili ürünlerimiz ile (havlu, peştamal, banyo paspası gibi) ürünlerimizle de evleri süslemekteyiz.

 

EV TEKSTİLİ

FLENULLA

Dream Cather markasının uluslararası markası Flenulla, ev tekstilinde kalite ve yeniliği tüm dünyaya sunmaktadır.

 

ELEKTRONİK

ELECTROMODA

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Electromoda.com sitesi Beyaz Eşya, Mutfak, Spor Outdoor, Elektronik Eşya, Ev Tekstili ve Moda olmak üzere 5 ana kategoride çeşitli ürünleri sunmaktadır.

 

İNŞAAT

GENÇ MERT İNŞAAT

2016 yılından itibaren GMT grup olarak inşaat projelerini başlatan GMT İnşaat, Urla yarım adasında tamamlanan “Sokak Urla, Bizim Sokak” ve yapılmakta olan “Moda Urla” villa projelerimiz ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

Tamamlanan projelerimizin linkleri: